Ofertă acceptată Cumpărare directă

Televizor LED NEI 127 cm (50") 50ne6800, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+

Număr anunț
DA32072655
Autoritate contractantă
Liceul Teoretric ”George St. Marincu” (CUI 4711600)
Cod CPV
32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.563.840 RON
Data publicării
06.12.2022 00:00
Data finalizării
07.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.563.840 RON