Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE PIATRA SI SERVICII BULDOEXCAVATOR

Număr anunț
DA32056949
Autoritate contractantă
COMUNA GRAJDURI (CUI 4540542)
Cod CPV
14212210-5 · Amestec de nisip si pietris (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.804.771 RON
Data publicării
05.12.2022 00:00
Data finalizării
07.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.804.771 RON