Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,3% sub estimat
Servicii de asigurare RCA si CASCO D.S. Hunedoara 2018
- Număr anunț
- CN1000923
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110.749 RON
- Valoare atribuită
- 82.770 RON 25,3% sub estimat
- Data publicării
- 04.06.2018 23:33
- Anunț de atribuire
- CAN1002642
- Termen limită
- 25.06.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 104-237538
- Documentație de atribuire
- DF1008385
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1008385.pdf
- Sectiunea a II - a Caiet de sarcini RCA si CASCO DS HD 2018.pdf.p7s
- Sectiunea a III a FORMULARE Centralizator de preturi RCA SI CASCO 2018-2019.xls.p7s
- Sectiunea a III a FORMULARE RCA SI CASCO 2018-2019.doc.p7s
- Sectiunea a IV a model contract prestare SERVICII RCA SI CASCO 2018-2019.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 2
Individuala
Ofertant
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Valoare atribuită
82.770 RON
din 110.749 RON estimat
25,3%
Adjudecat la 74,7% din estimat · economie 27.979 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.