Ofertă acceptată Cumpărare directă

[MEDIU-202] Abonament de intretinere/mentenanta si promovare site web (01.01-30.04.2023)

Număr anunț
DA32089826
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE POLITIE LOCALA SECTOR 6 (CUI 17314075)
Cod CPV
72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
18.715.105 RON
Data publicării
07.12.2022 00:00
Data finalizării
07.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.715.105 RON