Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licenta Microsoft Office LTSC 2021

Număr anunț
DA32062075
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 179 (CUI 20769220)
Cod CPV
48300000-1 · Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistica, planificare si productivitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.752.223 RON
Data publicării
05.12.2022 00:00
Data finalizării
07.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.752.223 RON