Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziţia de extinctoare P6 şi G5 pentru instanţele Tribunalului Prahova

Număr anunț
DA32074303
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL PRAHOVA (CUI 2998315)
Cod CPV
35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.366.299 RON
Data publicării
06.12.2022 00:00
Data finalizării
07.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.366.299 RON