Anulată
Anunț de participare
REABILITARE, EXTINDERE, MODERNIZARE SI DOTARE GRADINITA SAT VIISOARA, COMUNA ULMI, JUDETUL DAMBOVITA
- Număr anunț
- SCN1003426
- Autoritate contractantă
- COMUNA ULMI (CONSILIUL LOCAL ULMI) (CUI 4344651)
- Cod CPV
- 45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 613.668,07 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 22:53
- Termen limită
- 22.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1008457
Documente
Documentația de atribuire
- Arhitectura.rar.p7s
- certificat audit energetic.pdf.p7s
- CU.pdf.p7s
- D3 - Caiet de Sarcini - 17.05.2018.DOCX.p7s
- D4 - Formulare - 17.05.2018.docx.p7s
- D5 - Model Contract - 17.05.2018.docx.p7s
- DG FARA PRET.XLS.p7s
- DO1.XLS.p7s
- DO2.XLS.p7s
- DO3.XLS.p7s
- DO4.XLS.p7s
- dotari GRADINITA.doc.p7s
- Expertiza.pdf.p7s
- FisaDate_DF1008457.pdf
- Instalatii.rar.p7s
- Rezistenta.rar.p7s
- sf.doc.p7s
- Studiu geo.pdf.p7s
- utilaje.doc.p7s
DUAE
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.