Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD extern 2TB Segate Expansion portable USB 3.0

Număr anunț
DA32063331
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGICPONTICA (CUI 4701061)
Cod CPV
30236100-3 · Echipament de extindere a memoriei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.024.753 RON
Data publicării
06.12.2022 00:00
Data finalizării
07.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.024.753 RON