Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat
Executie lucrari pentru obiectivul de investitie:“REABILITARE SI MODERNIZARE SCOALA GIMNAZIALA CHIOCHIS, COMUNA CHIOCHIS, JUDETUL BISTRITA NASAUD”.
- Număr anunț
- SCN1003421
- Autoritate contractantă
- Comuna Chiochis (CUI 4730580)
- Furnizor / câștigător
- LUCICOR PROD SRL (CUI 17708762)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.324.658,62 RON
- Valoare atribuită
- 1.306.669,49 RON 1,4% sub estimat
- Data publicării
- 04.06.2018 21:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1002518
- Termen limită
- 28.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1008778
Documente
Documentația de atribuire
- Arhitectura-semnat.rar.p7s
- Caiet sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1008778.pdf
- Instalatii sanitare-semnat.rar.p7s
- Instalatii termice-semnat.rar.p7s
- Model Contract-semnat.docx.p7s
- Modele FORMULARE-semnat.docx.p7s
- Parte desenata electrice 1-semnat.pdf.p7s
- Parte desenata electrice 2-semnat.pdf.p7s
- Parte scrisa electrice-semnat.pdf.p7s
- Studii,expertize-semnat.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LUCICOR PROD SRL CUI RO17708762
Valoare atribuită
1.306.669,49 RON
din 1.324.658,62 RON estimat
1,4%
Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 17.989,13 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.