Atribuită
Anunț de participare
Ochelari de vedere pe timp de noapte tip pasiv
- Număr anunț
- CN1002549
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
- Cod CPV
- 38632000-4 · Ochelari de vedere nocturna (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147.125 RON
- Valoare atribuită
- 147.125 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 15:09
- Anunț de atribuire
- CAN1010730
- Termen limită
- 22.08.2018 10:00
- Documentație de atribuire
- DF1016560
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
PRO OPTICA SA CUI RO 324813
Valoare atribuită
147.125 RON
din 147.125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro