Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare pram (rezistenta de dispersie prize de pamant)

Număr anunț
DA32074867
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE TITULESCU (CUI 18506397)
Cod CPV
45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.419.627 RON
Data publicării
06.12.2022 00:00
Data finalizării
07.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.419.627 RON