Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,5% sub estimat
Contractul de delegare de concesiune de servicii pentru unele activități ale serviciului de salubrizare a comunei Medieșu Aurit
- Număr anunț
- PC1001352
- Autoritate contractantă
- Comuna Mediesu Aurit (CUI 3896984)
- Furnizor / câștigător
- CLEANMAN SRL (CUI 16984905)
- Cod CPV
- 90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.242.108 RON
- Valoare atribuită
- 1.826.502,60 RON 18,5% sub estimat
- Data publicării
- 29.08.2019 09:26
- Anunț de atribuire
- PCA1000171
- Termen limită
- 18.09.2019 09:00
- Documentație de atribuire
- DF1060625
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa1 - contract de delegare de concesiune de servicii.pdf.p7s
- Anexa 2 - caiet de sarcini+anexe.pdf.p7s
- Anexa3-regulament si model contract.pdf.p7s
- Anexa4-inventarul bunurilor.pdf.p7s
- Anexa5-indicatori performanta.pdf.p7s
- FisaDate_DF1060625.pdf
- Formulare ofertant concesiune salubrizare Mediesu Aurit.docx.p7s
- HCL 31.pdf.p7s
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CLEANMAN SRL CUI RO 16984905
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MONDOREK SRL CUI RO21769164
Valoare atribuită
1.826.502,60 RON
din 2.242.108 RON estimat
18,5%
Adjudecat la 81,5% din estimat · economie 415.605,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.