Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,6% sub estimat
ELABORAREA SERVICIILOR DE PROIECTARE LA FAZA PROIECT TEHNIC, DETALII DE EXECUTIE, CAIETE DE SARCINI, DOCUMENTATIE TEHNICA AUTORIZATIE DE CONSTRUIRE, DOCUMENTATIE PENTRU AVIZE SI ACORDURI, SERVICII DE ASISTENTA TEHNICA DIN PARTEA PROIECTANTULUI SI EXECUTIA DE LUCRARI - „SISTEM DE DETECȚIE ȘI PROTECȚIE CONTRA INCENDIILOR”
- Număr anunț
- SCN1019349
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ELENA DOAMNA FOCSANI (CUI 4410542)
- Furnizor / câștigător
- LANCRIS PROD SRL (CUI 5306680)
- Cod CPV
- 31625100-4 · Sisteme de detectare a incendiilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 545.070 RON
- Valoare atribuită
- 498.000 RON 8,6% sub estimat
- Data publicării
- 08.10.2018 08:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1010867
- Termen limită
- 26.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026694
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1026694.pdf
- FORMULARE (3).doc.p7s
- MODEL contract executie si SERVICII definitiv.doc.p7s
- studiu fezabilitate (1).pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LANCRIS PROD SRL CUI RO 5306680
Valoare atribuită
498.000 RON
din 545.070 RON estimat
8,6%
Adjudecat la 91,4% din estimat · economie 47.070 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.