Atribuită Anunț de participare

Achiziția de Combustibil lichid de tip M - Calor Extra 1

Număr anunț
SCN1019348
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128.800 RON
Valoare atribuită
131.320 RON
Data publicării
08.10.2018 08:19
Anunț de atribuire
SCNA1009730
Termen limită
22.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1026683

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

131.320 RON

din 128.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.