Atribuită
Anunț de participare
SISTEM ANALIZA CRIMINALISTICA
- Număr anunț
- SCN1003277
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
- Furnizor / câștigător
- MB TELECOM-LTD SRL (CUI 6612564)
- Cod CPV
- 38636000-2 · Instrumente optice specializate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420.168,07 RON
- Valoare atribuită
- 420.168 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 16:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1001134
- Termen limită
- 15.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1005566
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini SICAP-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1005566.pdf
- FORMULARE LEGE 98-semnat.doc.p7s
- Model ANEXA CONTRACT-semnat.xls.p7s
- MODEL CONTRACT-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MB TELECOM-LTD SRL CUI RO 6612564
Valoare atribuită
420.168 RON
din 420.168,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro