Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de verificare tehnica pentru retele de canalizare (50 km-60 km)

Număr anunț
DA32090006
Autoritate contractantă
COMUNA MIROSLAVA (CUI 4540461)
Cod CPV
71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.286.243 RON
Data publicării
07.12.2022 00:00
Data finalizării
08.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.286.243 RON