Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 46,0% sub estimat
Achizitie Medicamente PN Scleroza Multipla
- Număr anunț
- CN1022179
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEUROPSIHIATRIE CRAIOVA (CUI 12688940)
- Furnizor / câștigător
- FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
- Cod CPV
- 33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.910.155 RON
- Valoare atribuită
- 1.570.681 RON 46,0% sub estimat
- Data publicării
- 27.06.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1039560
- Termen limită
- 30.07.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 123-301037
- Documentație de atribuire
- DF1086957
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini semnat.pdf
- FisaDate_DF1086957.pdf
- FORMULARE LIC. MEDICAMENTE 2020.doc
- MODEL ACORD CADRU MEDICAMENTE 2020 semnat.pdf
- MODEL CONTRACT SUBSECVENT MEDICAMENTE 2020.pdf
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Valoare atribuită
1.570.681 RON
din 2.910.155 RON estimat
46,0%
Adjudecat la 54,0% din estimat · economie 1.339.474 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.