Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Platformă de scanare antivirus cu motoare multiple
- Număr anunț
- CN1022172
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 48730000-4 · Pachete software de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 830.000 RON
- Valoare atribuită
- 829.500 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 26.06.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1042316
- Termen limită
- 31.07.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 122-298876
- Documentație de atribuire
- DF1087305
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Valoare atribuită
829.500 RON
din 830.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.