Ofertă acceptată Cumpărare directă

verificat stingatoare si hidranti, stingatoare

Număr anunț
DA32082639
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit 14 Mai Satu Mare (CUI 4038695)
Cod CPV
35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.046.423 RON
Data publicării
07.12.2022 00:00
Data finalizării
08.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.046.423 RON