Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asigurari RCA-SB10SZS,SB03PCS,SB79LMM,SB44SEL si CASCO SB10SZS,SB03PCS cf nota 62203/06.12.2022
- Număr anunț
- DA32097058
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 15.907.998 RON
- Data publicării
- 08.12.2022 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2022 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.