Ofertă acceptată Cumpărare directă

Azotat de Argint sol. 0.1 mol/l ( 0.1 N ) Titrisol , SILVER NITRATE SOLUTION FOR 1000 ML

Număr anunț
DA32094114
Autoritate contractantă
Directia Sanitar Veterinara si Siguranta Alimentelor Vrancea (CUI 4297614)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.616.372 RON
Data publicării
07.12.2022 00:00
Data finalizării
08.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.616.372 RON