Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lanterna tactica reincarcabila cu LED cree, foarte puternica model XHP90 cu 4 acumulatori 18650

Număr anunț
DA32094925
Autoritate contractantă
U.M. 0658 TARGU JIU (CUI 4246394)
Cod CPV
31527210-1 · Lanterne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.942.164 RON
Data publicării
07.12.2022 00:00
Data finalizării
08.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.942.164 RON