Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 81,1% sub estimat

Servicii pentru fotocopiere, tipărire, scanare și transmitere faxuri alb/negru si color – D. S. Argeș

Număr anunț
SCN1065135
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
79824000-6 · Servicii de tiparire si de distributie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
346.617,71 RON
Valoare atribuită
65.483 RON 81,1% sub estimat
Data publicării
13.03.2020 11:52
Anunț de atribuire
SCNA1036562
Termen limită
26.03.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1079583

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLAX COMPUTERS SRL CUI RO 14639030

Valoare atribuită

65.483 RON

din 346.617,71 RON estimat 81,1%

Adjudecat la 18,9% din estimat · economie 281.134,71 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.