Atribuită
Anunț de participare
Execuție lucrări pentru proiectul „REABILITARE ENERGETICĂ ŞI INSTALARE SISTEME DE ÎNCĂLZIRE CARE UTILIZEAZĂ ENERGIE REGENERABILĂ, INCLUSIV ÎNLOCUIREA SAU COMPLETAREA SISTEMELOR CLASICE DE ÎNCĂLZIRE – BENEFICIAR: COLEGIUL ECONOMIC AL BANATULUI MONTAN REȘIȚA”
- Număr anunț
- SCN1065132
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- IPD IMEX SRL (CUI 17110695)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.216.805,96 RON
- Valoare atribuită
- 2.245.907,56 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 11:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1038541
- Termen limită
- 01.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1079592
Documente
Documentația de atribuire
- 3-Formulare-Economic.doc.p7s
- Caiet de sarcini AC.pdf.p7s
- FisaDate_DF1079592.pdf
- Fise tehnice echipamente.rar.p7s
- Lista F4 fara valori.pdf.p7s
- Liste de cantitati.rar.p7s
- Model_contract_lucrari_Resita.docx.p7s
- Proiect tehnic partea 1.rar.p7s
- Proiect tehnic partea 2.rar.p7s
- Proiect tehnic partea 3.rar.p7s
- Proiect tehnic partea 4.rar.p7s
- Proiect tehnic partea 5.rar.p7s
- Proiect tehnic partea 6.rar.p7s
- Proiect tehnic partea 7.rar.p7s
- Proiect tehnic partea 8.rar.p7s
- Proiect tehnic partea 9.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IPD IMEX SRL CUI RO 17110695
Valoare atribuită
2.245.907,56 RON
din 2.216.805,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro