Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole marunte de birou pentru Rețeaua de asistenți maternali profesioniști Bacău

Număr anunț
DA32095783
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Cod CPV
30234000-8 · Suporturi de memorie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.219.946 RON
Data publicării
07.12.2022 00:00
Data finalizării
08.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.219.946 RON