Ofertă acceptată Cumpărare directă

AGENDA DATATA A4 128 PAGINI 2023 HERLITZ

Număr anunț
DA32091707
Autoritate contractantă
COMUNA SITA BUZAULUI (CUI 4404460)
Cod CPV
30123000-7 · Masini de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
8.030.627 RON
Data publicării
07.12.2022 00:00
Data finalizării
08.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.030.627 RON