Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 50,2% sub estimat
FURNIZARE CARBURANTI AUTO PE BAZA DE CARDURI
- Număr anunț
- SCN1065119
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE TECUCI SRL (CUI 29358725)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 894.000 RON
- Valoare atribuită
- 445.528 RON 50,2% sub estimat
- Data publicării
- 13.03.2020 11:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1038267
- Termen limită
- 30.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1079565
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ARTOIL SRL CUI RO 30335504
Valoare atribuită
445.528 RON
din 894.000 RON estimat
50,2%
Adjudecat la 49,8% din estimat · economie 448.472 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.