Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile medicale, medii de cultura

Număr anunț
DA32096223
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA TELEORMAN (CUI 4567980)
Cod CPV
42996500-9 · Filtre pentru ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.579.950 RON
Data publicării
07.12.2022 00:00
Data finalizării
08.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.579.950 RON