Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator xerox imprimanta A4 alba 80 gr mp 500 coli top MONDI CALITATE EXTRA

Număr anunț
DA32094637
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura, Centrul Judetean Valcea (CUI 23082476)
Cod CPV
30197620-8 · Hartie pentru scris (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.670.360 RON
Data publicării
07.12.2022 00:00
Data finalizării
08.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.670.360 RON