Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,8% sub estimat
Furnizarea de carburant auto (benzina si motorina) sub forma de bonuri valorice nenominalizate pe tip de carburant.
- Număr anunț
- SCN1003172
- Autoritate contractantă
- ORASUL LUDUS (Primaria Orasului Ludus) (CUI 5669317)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 431.720 RON
- Valoare atribuită
- 398.024 RON 7,8% sub estimat
- Data publicării
- 04.06.2018 14:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1002314
- Termen limită
- 18.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1005143
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini combustibil 2018.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii.doc.p7s
- FisaDate_DF1005143.pdf
- Formulare_combustibil.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
398.024 RON
din 431.720 RON estimat
7,8%
Adjudecat la 92,2% din estimat · economie 33.696 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.