Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,0% sub estimat

Servicii de proiectare pentru obiectivul de investitie “Canalizare menajeră si statie epurare sat Corni, comuna Corni, judetul Botosani”

Număr anunț
SCN1003366
Autoritate contractantă
COMUNA CORNI (CUI 3748503)
Furnizor / câștigător
VIA PRO IT CONSULTING SRL (CUI 27399915)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168.800 RON
Valoare atribuită
148.500 RON 12,0% sub estimat
Data publicării
04.06.2018 13:40
Anunț de atribuire
SCNA1009755
Termen limită
25.06.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1008641

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

148.500 RON

din 168.800 RON estimat 12,0%

Adjudecat la 88,0% din estimat · economie 20.300 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.