Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 94,1% sub estimat
Cartuşe de toner
- Număr anunț
- SCN1003162
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
- Furnizor / câștigător
- UNION CO SRL (CUI 16591086)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 487.410 RON
- Valoare atribuită
- 28.898 RON 94,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.06.2018 13:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1003026
- Termen limită
- 18.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1007775
Documente
Documentația de atribuire
- 01 CAIET de sarcini cartuse 2018_revizuit.pdf.p7s
- 05 Formulare cartuse 2018.doc.p7s
- 06 Proiect acord cadru cartuse 2018.pdf.p7s
- 07 Proiect contract subsecvent cartuse 2018.pdf.p7s
- FisaDate_DF1007775.pdf
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OFFICE MAX SRL CUI RO 10839469
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Valoare atribuită
28.898 RON
din 487.410 RON estimat
94,1%
Adjudecat la 5,9% din estimat · economie 458.512 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.