Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cana inox pentru supa, ciorba 500 ml - util 350 ml NUMAR DE REFERINTA: 21061

Număr anunț
DA32095334
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNIC BUZAU (CUI 4299666)
Cod CPV
39221121-1 · Cani (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.962.413 RON
Data publicării
07.12.2022 00:00
Data finalizării
08.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.962.413 RON