Atribuită
Anunț de participare
APARATE DE CALE MONTATE PE TRAVERSE DIN BETON
- Număr anunț
- CN1002500
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- VOESTALPINE RAILWAY SYSTEMS ROMANIA S.A. (CUI 1151753)
- Cod CPV
- 34946100-1 · Material de constructii feroviare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.974.790 RON
- Valoare atribuită
- 4.973.060 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1006915
- Termen limită
- 23.08.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 138-316290
- Documentație de atribuire
- DF1015991
Documente
Documentația de atribuire
- 5 Model contract APARATE DE CALE_2018..pdf.p7s
- CS S49-300.pdf.p7s
- CS S60-300.pdf.p7s
- FisaDate_DF1015991.pdf
- grafic.pdf.p7s
- MODELE FORMULARE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VAE APCAROM S.A. CUI RO 1151753
Valoare atribuită
4.973.060 RON
din 4.974.790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro