Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,9% sub estimat

Extindere retele de distributie a energiei electrice in localitatea Bistrita, localitatea componenta Viisoara, str. Coacazelor, jud. Bistrita-Nasaud

Număr anunț
CN1002436
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
ELECTRO-URSA SERVCOM SRL (CUI 7782958)
Cod CPV
45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.236,10 RON
Valoare atribuită
59.492 RON 20,9% sub estimat
Data publicării
13.07.2018 14:19
Anunț de atribuire
CAN1004650
Termen limită
14.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1015716

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
GEVOLT ELECTRIC SRL CUI RO30540967
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

59.492 RON

din 75.236,10 RON estimat 20,9%

Adjudecat la 79,1% din estimat · economie 15.744,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.