Atribuită Cumpărare directă

SERVICII EMITERE BILETE AVION BUCURESTI-MALTA-BUCURESTI 03-06.06.2024

Număr anunț
DA35727734
Autoritate contractantă
OFICIUL NATIONAL DE PREVENIRE SI COMBATERE A SPALARII BANILOR (CUI 11806010)
Furnizor / câștigător
TRAVEL TIME D&R SRL (CUI 17926970)
Cod CPV
60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.911,52 RON
Data publicării
16.05.2024 13:50
Data finalizării
16.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.911,52 RON