Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,1% sub estimat
furnizare carburant auto pe baza de bonuri valorice
- Număr anunț
- SCN1003128
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Sector 2 (CUI 17125270)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247.899,16 RON
- Valoare atribuită
- 217.916,40 RON 12,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.06.2018 11:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1001240
- Termen limită
- 15.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1007455
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 3
Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Valoare atribuită
217.916,40 RON
din 247.899,16 RON estimat
12,1%
Adjudecat la 87,9% din estimat · economie 29.982,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.