Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,1% sub estimat
Achizitia de Carburanti Auto pe baza de bonuri valorice
- Număr anunț
- CN1002477
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Calarasi (CUI 17157183)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.379.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.115.174,27 RON 19,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.07.2018 01:44
- Anunț de atribuire
- CAN1006182
- Termen limită
- 20.08.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 137-312413
- Documentație de atribuire
- DF1015775
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Modele de formulare.doc.p7s
- 4. MODEL ACORD CADRU.doc.p7s
- 5. MODEL CONTRACT SUBSECVENT.doc.p7s
- Caiet de sarcini combustibil auto 2018.docx.p7s
- FisaDate_DF1015775.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
1.115.174,27 RON
din 1.379.000 RON estimat
19,1%
Adjudecat la 80,9% din estimat · economie 263.825,73 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.