Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 29,0% sub estimat

Proiectare - faza Pth+CS+PAC lucrari de Modernizare LEA JT 4 loturi

Număr anunț
CN1002350
Autoritate contractantă
DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
Cod CPV
71323100-9 · Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.758.120 RON
Valoare atribuită
1.248.677,89 RON 29,0% sub estimat
Data publicării
11.07.2018 14:50
Anunț de atribuire
CAN1011806
Termen limită
04.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1015189

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
ELDIS PROIECT SRL CUI RO21740915
Oferta 2 Individuala
Ofertant
FALMA-ROM SRL CUI RO 18951475
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.248.677,89 RON

din 1.758.120 RON estimat 29,0%

Adjudecat la 71,0% din estimat · economie 509.442,11 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.