Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,9% sub estimat

ACHIZIȚIE DE MOTORINĂ PENTRU RATRACURI PRIN SISTEMUL CARD în perioada 2018 - 2022

Număr anunț
CN1002456
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.599.200 RON
Valoare atribuită
2.083.064,88 RON 19,9% sub estimat
Data publicării
19.07.2018 01:35
Anunț de atribuire
CAN1008690
Termen limită
23.08.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 137-312409
Documentație de atribuire
DF1015722

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.083.064,88 RON

din 2.599.200 RON estimat 19,9%

Adjudecat la 80,1% din estimat · economie 516.135,12 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.