Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de emitere Certificat de Performanta Energetica la cladiri din Statiile de Comprimare Gaze

Număr anunț
DA32080271
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA Medias (CUI 13068733)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
43.393.647 RON
Data publicării
07.12.2022 00:00
Data finalizării
08.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.393.647 RON