Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat

ACHIZIŢIA UNUI SISTEM DE ÎNSERIERE ȘI NUMEROTARE

Număr anunț
CN1002379
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
Cod CPV
42000000-6 · Echipamente industriale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
987.000 RON
Valoare atribuită
979.949 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
17.07.2018 01:47
Anunț de atribuire
CAN1007118
Termen limită
16.08.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 135-307589
Documentație de atribuire
DF1015410

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

979.949 RON

din 987.000 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 7.051 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.