Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE INREGISTRARE SISTEMATICA IMOBILE

Număr anunț
DA35731475
Autoritate contractantă
Orasul Geoagiu (Primaria) (CUI 5742426)
Furnizor / câștigător
GEO TOPO ALPIN S.R.L. (CUI 45918760)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
67.159,26 RON
Data publicării
16.05.2024 13:50
Data finalizării
17.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.159,26 RON