Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparații și dotări la Sala de Sport din comuna Vicovu de Jos, județul Suceava

Număr anunț
DA32095927
Autoritate contractantă
COMUNA VICOVU DE JOS (Primaria Comunei Vicovu de Jos) (CUI 4327090)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
43.942.907 RON
Data publicării
07.12.2022 00:00
Data finalizării
08.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.942.907 RON