Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dirigentie de santier- Creșterea ef.energ și gest.int. a energ. Scoala Costeni

Număr anunț
DA35726126
Autoritate contractantă
ORASUL TISMANA (PRIMARIA ORASULUI TISMANA) (CUI 4956189)
Furnizor / câștigător
SANDA GHE. VASILE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 27039878)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
16.05.2024 13:50
Data finalizării
17.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON