Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii curente instalatie termica si instalatie sanitara Baza Sportiva Dor Marunt

Număr anunț
DA32112078
Autoritate contractantă
COMUNA DOR MARUNT(PRIMARIA DOR MARUNT) (CUI 3796730)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.594.209 RON
Data publicării
08.12.2022 00:00
Data finalizării
09.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.594.209 RON