Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS 800VA 480W 2 x Prize Schuko

Număr anunț
DA32113776
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA TULCEA (CUI 7480097)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
41.585.131 RON
Data publicării
08.12.2022 00:00
Data finalizării
09.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.585.131 RON