Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie carte diversă pentru Biblioteca publică ”Gala Galaction” Roșiori de Vede

Număr anunț
DA32114696
Autoritate contractantă
Directia pentru Cultura, Educatie, Creatie si Sport (CUI 30947546)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.648.548 RON
Data publicării
08.12.2022 00:00
Data finalizării
09.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.648.548 RON