Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MOBILIER GRADINITACu ordin de plata in termen de 30 de zile de la primirea facturii. Plata es

Număr anunț
DA32099462
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MATEI BASARAB, COMUNA BREBU (CUI 28977421)
Cod CPV
39161000-8 · Mobilier pentru gradinite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
21.693.430 RON
Data publicării
08.12.2022 00:00
Data finalizării
09.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.693.430 RON