Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE Toaletare manuală a vegetației de la Depozitul de Deșeuri Neconform Pata Rât,

Număr anunț
DA35721723
Autoritate contractantă
JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
Furnizor / câștigător
CAROCOR TRADE SRL (CUI 18658042)
Cod CPV
77312000-0 · Servicii de inlaturare a buruienilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
49.978,50 RON
Data publicării
15.05.2024 13:50
Data finalizării
17.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.978,50 RON